• poniedziałek - piątek: 8.00-16.00, sobota: 8.00-12.00
58 685 13 32 murkam@murkam.com.pl
Kawle Dolne ul. Rzemieślnicza 87

Architekci

JAK ZAMÓWIĆ?

Kamień dla architektów

W Murkamie lubimy wyzwania. Wspólnie z architektami szukamy kreatywnych rozwiązań i zastosowań dla kamieni z całego świata. Specjalizujemy się w realizacjach według indywidualnych projektów. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z projektantami pozwala na zrozumienie najbardziej wymyślnej idei, doradztwo techniczne i przygotowanie materiałów wyjściowych.

Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszyn.

Precyzyjne maszyny obróbcze umożliwiają cięcie i klejenie materiału pod kątem 45° (tzw. girung).

Girung

W siedzibie głównej w Przodkowie można obejrzeć wiele gotowych przykładów i ciekawych rozwiązań. Na miejscu konsultacją oraz poradą służy nasz doświadczony pracownik. Po ustaleniu podstawowych parametrów tj. wielkości i rodzaju kamienia można dokonać wstępnej wyceny.

Pomierzymy, wyprodukujemy, zamontujemy. Jest taka zasada, że ten kto wykonuje pomiar dokonuje montażu. Pomiaru blatów kuchennych dokonujemy po zamontowaniu mebli. Materiał do produkcji wybierany jest bezpośrednio przez klienta z magazynu płyt i płytek w siedzibie głównej w Przodkowie.

Zamówienia dużych ilości oraz specjalnych formatów, grubości lub kolorów należy składać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Do produkcji cyfrowej przyjmujemy rysunki w formacie dxf.

Kontakt

MURKAM
tel. 600 256 756
murkam@murkam.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

pon.-pt. 8:00-16:30
soboty 8:00-12:00